PrawnicyProjektyGeodezjaOchrona
Tukupiszdom
UbezpieczeniaKredytyBudowaMeble
Dodaj ofertę sprzedaży nieruchomości
Strefa wiedzy

Poznań to miasto położone w środkowo - zachodniej części Polski. Jest stolicą województwa wielkopolskiego. Obecnie Poznań jest dużym ośrodkiem gospodarczym, akademickim naukowym i kulturalnym.

Wrocław jest miastem położonym w południowo-zachodniej Polsce. Jest on siedzibą władz województwa dolnośląskiego.

Łódź jest miastem położonym w środkowej Polsce w wyjątkowo bogatej tradycji przemysłowej. Pod względem liczby ludności Łódź zajmuje trzecie miejsce w kraju zaraz po Warszawie i Krakowie.

Lublin to miasto położone na Wyżynie Lubelskiej w środkowo-wschodniej Polsce. Lublin jest miastem na prawach powiatu, stolica województwa lubelskiego.

Gdańsk jest miastem portowym położonym w północnej części Polski nad Morzem Bałtyckim. Wraz z Gdynią i Sopotem tworzy Trójmiasto.

Kraków to drugie pod względem wielkości i liczby mieszkańców miasto w Polsce.
Stolica województwa małopolskiego leży około 300 km na południe od Warszawy.

W dobie wszechobecnego Internetu większość poszukujących dla siebie mieszkania korzysta właśnie z tego źródła.

Przeglądając ogłoszenia w portalach internetowych zauważamy że ofert sprzedaży mieszkań w Radomiu o niewielkich powierzchniach jest obecnie dużo.

W Kielcach podobnie jak i w innych dużych miastach ofert mieszkań o powierzchniach poniżej 30m2 jest stosunkowo dużo.

Łódź jest miastem w którym możemy znaleźć bardzo wiele ofert mieszkań położonych w starych kamienicach.

Analizując ogłoszenia dotyczące sprzedaży nieruchomości w najpopularniejszych portalach internetowych możemy zauważyć że rynek ofert mieszkań o niewielkich powierzchniach położonych we Wrocławiu jest dobrze rozwinięty.

W zakresie objętym analizą odnotowano kilkaset ofert sprzedaży nieruchomości w Poznaniu.

Gdańsk jest miastem wojewódzkim o ugruntowanej pozycji w regionie. Jego atrakcyjność przejawia się również dobrze rozwiniętym rynkiem nieruchomości .

Rynek nieruchomości w Rzeszowie w zakresie objetym analizą jest rynkiem średnio rozwiniętym.

Kto w obecnym czasie chciałby zakupić niewielkie mieszkanie w Szczecinie ma z czego wybierać.

Oferty mieszkań w Olsztynie prezentowane są zazwyczaj przez biura nieruchomości , ogłoszeń bezpośrednich jest stosunkowo niewiele.

W porównaniu z innymi dużymi miastami w regionie, w Opolu mieszkań o niewielkiej powierzchni  oferowanych do sprzedaży jest stosunkowo niewiele – odnotowano tylko kilkadziesiąt anonsów.

Analizując oferty sprzedaży nieruchomości lokalowych i spółdzielczych własnościowych praw do lokali mieszkalnych o powierzchniach do 30m2 na terenie Białegostoku znaleziono ich ok. 200.

Ofert małych mieszkań w Bydgoszczy jest kilkaset, a rozpiętość cenowa bardzo duża – od cen poniżej 2000zł/m2 do powyżej 7 000zł/m2 – więc jest w czym przebierać, a każdy znajdzie coś dla siebie.

Katowice jako ,,stolica”  aglomeracji śląskiej  są miastem cieszącym się ugruntowaną pozycją na lokalnym rynku nieruchomości.

Zielona Góra należy do miast w którym rynek małych mieszkań można określić jako średnio rozwinięty.

Wycena nieruchomości
Świadectwa energetyczne
Biuro nieruchomości